Koło 11 Police OS SBP i Biblioteka im. Marii Skłodowskiej-Curie w Policach  ZAPRASZAJĄ 8-15 maja na 21. Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Z okazji 21. Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek BIBLIOTEKA w Policach zaplanowała wiele wspaniałych atrakcji! Gorąco zapraszamy wszystkich do udziału w spotkaniach, które w naszej BIBLIOTECE odbędą się w dniach 08 – 15 maja 2024 r.

Na wszystkie zaplanowane wydarzenia nie trzeba mieć specjalnego zaproszenia, są bezpłatne – WSTĘP WOLNY!!!

Środa – 8 maja

godz. 18.00 – Spotkanie Autorskie ze szczecińskim pisarzem Przemysławem Kowalewskim („Kozioł”, „Szóstka”, „Sierociniec”)

Miejsce: Filia Nova, ul. Bankowa 5b/u9  w Policach

Czwartek – 9 maja

godz. 18.00 – wernisaż Wystawy Malarstwa – Franciszek Kozak: „Powracajmy do korzeni”

Miejsce: Galeria Literacka – Dział Regionalny / Naukowy, ul. Wojska Polskiego 15 w Policach

Piątek – 10 maja

godz. 10.00 – do wyczerpania zapasów – Akcja UWOLNIJ KSIĄŻKĘ.

Miejsce: przy budynku głównym Biblioteki, ul. Wojska Polskiego 15 w Policach

Środa – 15 maja

godz. 18.00 – Recital polickiego artysty Zbigniewa Wojciechowicza.

Miejsce: Filia Nova, ul. Bankowa 5b/u9 w Policach

Ponadto w dniach 8 – 15 maja na czytelników czekają:

„Literatura Zawsze na Czasie – niezbędnik czytelnika” – słodkie niespodzianki oraz kawa lub herbata dla każdego odwiedzającego.

Zapraszamy do  Wypożyczalni Głównej, przy ul. Wojska Polskiego 15 w Policach.

Biblioteka im. Marii Curie-Skłodowskiej w Policach
Strona internetowa: https://www.biblioteka.police.pl/