Tydzień Bibliotek „Zasmakuj w bibliotece” w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnobrzegu obfitował w wiele wydarzeń, które odbyły się w wirtualnej przestrzeni .

Od 8 do 15 maja  na facebooku biblioteki pojawiały się kolejne propozycje. Zainspirowani hasłem Tygodnia Bibliotek, bibliotekarze postanowili przetestować  przepisy kulinarne zamieszczone w Tarnobrzeskiej Książce Kucharskiej (wydanej w 2019 r. przez bibliotekę).

Odbyły się spotkania autorskie: z Jolantą Tworek, autorką wierszy dla dzieci oraz Dianą Kowalczyk, blogerką kulinarną. Były dwa konkursy z nagrodami: postacie z bajek czytanych na facebooku biblioteki oraz rzeczy dziwnych.

Była prezentacja na temat zdrowego żywienia, pokaz skarbów znalezionych w książkach, a także warsztat decoupage.

Więcej na FB Biblioteki

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnobrzegu