Tydzień Bibliotek 2022. Zapraszamy wszystkich bibliotekarzy na webinarium informacyjne, podczas którego przedstawimy szczegóły tegorocznej akcji.

Spotkanie online odbędzie się 30 marca br. o godzinie 12:00 na platformie Zoom.

W trakcie spotkania zostaną zaprezentowane dotychczasowe działania podejmowane przez SBP a także całkiem nowe propozycje dla bibliotek i bibliotekarzy biorących udział w tegorocznej edycji!

W tym roku aktywnie będzie nas wspierać OSDW Azymut, dystrybutor książek a Wydawnictwo Naukowe i Edukacyjne SBP przygotuje nowy pakiet bezpłatnych materiałów oraz niespodziankę dla uczestników webinarium!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale niezbędna jest rejestracja.

Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/rBb8MDCcYkQc7jFx9

XIX Tydzień Bibliotek Biblioteka – świat w jednym miejscu, 8-15 maja 2022, dofinansowano ze  środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przedstawiające orła w koronie, nazwę ministerstwa i szarfę w kolorach polskiej flagi

Partnerem wspierającym SBP w realizacji Tygodnia Bibliotek 2022 jest OSDW Azymut – dystrybutor przyjazny bibliotekom.