Napis: Webinarium

Zapraszamy bibliotekarzy z wszystkich typów bibliotek na webinarium informacyjne, podczas którego przedstawimy szczegóły tegorocznego Tygodnia Bibliotek pod hasłem “Moja, Twoja, Nasza – BIBLIOTEKA!”.

Spotkanie odbędzie się 3 kwietnia 2023 roku o godzinie 12:00.

W trakcie spotkania zostaną zaprezentowane dotychczasowe działania podejmowane przez SBP, a także całkiem nowe propozycje dla bibliotek i bibliotekarzy biorących udział w tegorocznej edycji!

W tym roku po raz kolejny aktywnie będzie nas wspierać OSDW Azymut, dystrybutor książek, a Wydawnictwo Naukowe i Edukacyjne SBP zaprezentuje pakiet bezpłatnych materiałów oraz niespodziankę dla uczestników webinarium!

Zapisy:

Link do formularza rejestracyjnego

Serdecznie zapraszamy!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przedstawiające orła w koronie, nazwę ministerstwa i szarfę w kolorach polskiej flagi

Partnerem wspierającym SBP w realizacji Tygodnia Bibliotek jest OSDW Azymut – dystrybutor przyjazny bibliotekom.