W dniach 8-15 maja br. Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje Tydzień Bibliotek. To akcja mająca na celu promocję książki i czytelnictwa. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łapach, podobnie jak w poprzednich latach, również teraz weźmie w niej udział. Hasłem XVII edycji programu Tygodnia Bibliotek 2020 jest „Zasmakuj w bibliotece”. Ze względu na obecną sytuację i związane z nią obostrzenia tegoroczne akcja przenosi się do świata wirtualnego. Przygotowaliśmy wiele działań, niespodzianek i atrakcji. Planując je, pamiętaliśmy zarówno o dorosłych, jak i o najmłodszych czytelnikach. Wszystko będzie można obserwować na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy do aktywnego udziału w tym wydarzeniu.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy