Z okazji Tygodnia Bibliotek 2020 odbywającego się pod hasłem „Zasmakuj w bibliotece”, Biblioteka SP nr 6 w Bytomiu zaproponowała uczniom i zaprzyjaźnionym przedszkolakom inicjatywę czytelniczą on-line #CZYTAJZMYSŁAMI.

Otrzymane zdjęcia prac zebrano w jednym miejscu. I tak w programie Story jumper powstała e-książka JAK ZASMAKOWAĆ W BIBLIOTECE. Czyli to co ważne dla czytelników, dla nas i bibliotek.

Book titled 'JAK ZASMAKOWAĆ W BIBLIOTECE'Czytaj na StoryJumper

Szczególne podziękowania składam dla Pani Joanny Krzyżanek i wydawnictwa WDS za zgodę na nagranie i udostępnienie audiobooka. Ogromne podziękowania dla wszystkich osób: uczniów, rodziców, nauczycieli SP nr 6 w Bytomiu i wychowawców z Przedszkoli nr 12 z Sosnowca i 20 z Bytomia, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w moją inicjatywę #CZYTAJZMYSŁAMI. Gdyby nie oni, nie powstałaby ta książka.
Zasmakuj w bibliotece. Czytaj zmysłami!

Nauczyciel – bibliotekarz Joanna Wesołowska z SP nr 6 w Bytomiu