W dniach 8-15 maja jak co roku Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie zaprasza na cykl imprez w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Tegoroczna, siedemnasta edycja odbywa się pod hasłem „Zasmakuj w Bibliotece”. Jest to edycja wyjątkowa ponieważ wszystkie kreowane przez nas wydarzenia mają charakter online w związku ze światową pandemią.

Proponujemy Państwu na naszych stronach między innymi zwiedzenie cyfrowej wystawy “W świecie e-biblioteki “, będziemy promować wypożyczenia zdalne z darmową dostawą oraz pogawędki z bibliotekarzem w akcji czatowej. Zapraszamy także do wzięcia udziału w tworzeniu komiksowej kolekcji pt. „Czy czytelnictwo schodzi na psy…koty… nieee!!! wręcz przeciwnie” z okazji Dnia Bibliotekarza oraz akcji viralowej “Wyzwanie na czytanie”.

Z okazji Dnia Bibliotekarza chcemy pokazać Wam naszych braci mniejszych w towarzystwie, których rozwijamy czytelnicze pasje. Wszystkim Bibliotekarzom życzymy dużo zdrowia i radości, satysfakcji z tej codziennej pracy oraz dużo determinacji w zmaganiu się z nowymi wyzwaniami.

Ps. Podzielcie się z nami Waszymi czytelniczymi inspiracjami i pokażcie je w komentarzach na fanpage Biblioteki

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie