Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Tygodnia Bibliotek, który odbędzie się w dniach 8–15 maja. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bielsku-Białej z tej okazji zaplanowała szereg atrakcji.

8.05. godz. 17.00 – 18.00

Webinarium dla nauczycieli i bibliotekarzy
dr Jadwiga Picha: „Sukces edukacyjny, rozwój osobisty, inspiracje, rozrywka – odkryj nieskończoną moc czytania”

9.05. godz. 9.30 – 10.30

„Baśnie na warsztacie”. Spotkanie z Mateuszem Świstakiem, pisarzem, opowiadaczem i edukatorem

13.05. godz. 10.00-12.00

„Najciekawsze budowle i zabytki w Polsce – kreatywna edukacja z klockami LEGO”. Warsztaty dla dzieci.

15.05. godz. 15.30 – 18.00

Konferencja online dla nauczycieli i bibliotekarzy: „Biblioteka w erze nowych technologii”

Wystąpienia

Agnieszka Halicka: „Sztuczna inteligencja w bibliotece Szkolnej”