Napis relacja, rysunek aparatu fotograficznego

Program:

8 maja

godz. 12:00-15:30 – warsztaty z robienia “Jounk Journala”.

Zobaczcie tutaj czym są JounkJournale i jak się je wykonuje?

9 maja

godz. 12:00-15:30 – cd. warsztatów oraz lekcje biblioteczne dla chętnych grup zorganizowanych

10 maja

godz. 14:00 – 15:30 – spotkanie “Słowiańskość w literaturze”, polski folklor ukryty w bibliotece.

Interesujesz się polskim folklorem? Czy wiesz, że ukrył się również w naszej bibliotece? gdzie? Oczywiście w książkach.

11 maja

godz. 9:00 – 15:30 – Otwarcie “Kącika bibliotecznego dla najmłodszych”.

Tak to już 11 maja pokażemy Wam nasz nowy kącik biblioteczny dla najmłodszych, pełen gier planszowych, pluszaków z ulubionych bajek i wielu interesujących książek. Jesteście ciekawi co wymyśliliśmy? Zapraszamy już od 9:00

12 maja

godz. 17:00-19:00 – Bajki terapeutyczne. Spotkanie dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Rodzicu! Jeżeli masz problemy wychowawcze lub zauważyłeś jakiekolwiek problemy społeczne u swojego dziecka, to zapraszamy Cię na spotkanie, które może w jakiś sposób Ci pomóc je rozwiązać:) Pokażemy Wam moc Bajek Terapeutycznych.

13 maja

godz. 8:00-12:00 – “Nasza biblioteka”. Podsumowanie Tygodnia Bibliotek w Szepietowie.

Czytelniku przyjdź i podziel się z nami opinią na temat naszej biblioteki. Jesteśmy ciekawi czego Wam brakuje, co Wam sprawia radość i jak możemy jeszcze Was zaskoczyć, oczywiście w bibliotece.

Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie – Biblioteka
ul. H. Sienkiewicza 52