Biblioteka Publiczna Gminy Kłodzko z/s w Ołdrzychowicach Kłodzkich oraz jej 9 filii zapraszają do udziału w majowych działaniach zorganizowanych z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek – zawsze “Znajdziesz mnie w bibliotece”. Większość działań będzie się odbywać online na koncie Biblioteki na Facebooku. 1-30 maja Akcja “Wypożycz sobie książkę na majowy weekend” 3-30 maja Konkurs na prezentację multimedialną “Echa Konstytucji 3 Maja w mojej okolicy” 5-30 maja Wystawa z okazji 175. Rocznicy Urodzin Henryka Sienkiewicza 8-30 maja Klub podróżnika z podróży przebytych – Afryka 12 maja Lekcja biblioteczna z okazji Międzynarodowego Dnia Gwiezdnych Wojen 15 maja Warsztaty plastyczne “Jak zrobić niezapominajkę – z okazji Dnia Niezapominajki” 18 maja Rozmowa z Krystyną Oniszczuk-Awiżeń, autorką monografii „O dawnym hrabstwie kłodzkim i zasłużonym historyku Josephie Koeglerze” 21 maja Wspomnienie Kazimierz Adamajtis 1949-2021 artysta ludowy, rzeźbiarz, malarz, poeta, muzyk, człowiek wielu talentów 24 maja Literacki challenge “Znajdziesz mnie w bibliotece” 26 maja Dzień matki z literackim kołem fortun.