Zarząd Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Opolu od lat inaugurował obchody Dnia Bibliotekarza i Tygodnia Bibliotek w Opolu.

Mamy w tym roku okazję zasmakować w bibliotece w zupełnie nowej przestrzeni, w której jak zauważamy bibliotekarze czują się świetnie. Spotkania, lekcje, teatrzyki, wystawy – tym razem wirtualne – mamy nadzieję, że przypadły do gustu naszym Czytelnikom.

Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć życzenia wszystkich bibliotekarkom i bibliotekarzom. Pogratulować laureatom Konkursu, Bibliotekarzowi Roku 2019 – Karolowi Baranowskiemu i naszej opolskiej Koleżance – Katarzynie Szober.

Zarząd Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Opolu