Biblioteka im. Marii Skłodowskiej-Curie w Policach i Koło nr 11 w Policach Oddział Szczeciński SBP włącza się w obchody XIX Tygodnia Bibliotek.

XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 08 – 15 maja 2022, pod hasłem: “Biblioteka – świat w jednym miejscu” w Bibliotece im. Marii Skłodowskiej-Curie w Policach z Kołem nr 11 Police Oddział Szczeciński SBP

To dla naszej BIBLIOTEKI szczególny czas pełen wspaniałych niespodzianek!
Czekamy na Was Drodzy Czytelnicy! Świętujcie z nami, a będzie wspaniale!

• 09 maja – premiera filmu na naszym kanale YouTube z życzeniami dla Bibliotekarzy z okazji ich Święta!
  • 10 maja / godz. 13.30 – w Dziale Regionalnym odbędzie się spotkanie autorskie z przewodnikiem turystycznym, pasjonatem historii i autorem książek o Szczecinie – Tomaszem Wieczorkiem.
  • 10 maja / godz. 18.00 – w Filii Novej odbędzie się spotkanie autorskie z pisarką – Dianą Brzezińską.
  • 12 maja / godz. 18.00 – w Dziale Regionalnym odbędzie się spotkanie autorskie i otwarcie wystawy fotograficznej Róży Kłys.
  • 13 maja / godz. 10.00 – w budynku głównym Biblioteki odbędzie się akcja “Uwolnij książkę”! Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów.

Ponadto naszą BIBLIOTEKĘ odwiedzi wiele grup dzieci i młodzieży, którzy już od dawna czekają na zajęcia w naszym Oddziale dla Dzieci i Filii Novej.
Z A P R A S Z A M Y !