Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich zaprasza przedstawicieli mediów na konferencję prasową online dotyczącą realizacji Tygodnia Bibliotek 2022. W spotkaniu, które odbędzie się 6 maja o godzinie 12.00 wezmą udział dr Barbara Budyńska p.o. przewodniczącej Stowarzyszenia oraz Paulina Bandura reprezentująca OSDW Azymut, partnera wspierającego realizację Tygodnia Bibliotek.

Konferencja będzie realizowana na platformie Zoom.

Kontakt: biuro@sbp.pl

Relacje z konferencji:

dzieje.pl

Radio Gdańsk

Instytut Książki

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przedstawiające orła w koronie, nazwę ministerstwa i szarfę w kolorach polskiej flagi

Partnerem wspierającym SBP w realizacji Tygodnia Bibliotek 2022 jest OSDW Azymut – dystrybutor przyjazny bibliotekom.